|

Voorbeschouwing Argo Najaars Slotwedstrijden

Op zondag 12 november zal alweer de laatste wedstrijd van de Najaarsbokaal plaatsvinden. De Argo Slotwedstrijden zullen gaan uitmaken welke ploeg zich tot Najaarskampioen van Nederland mag kronen.
Voor onze vereniging belooft het een spannende dag te worden aangezien onze ploeg in het D4+ veld op een gedeelde eerste plek staat! De afgelopen week zijn de 1000 meters en keerboeien geperfectioneerd waardoor de dames met alle vertrouwen naar Wageningen afreizen. Ze zullen nog één keer alles gaan  geven om dan uiteindelijk met de beker naar Maastricht terug te keren.

De D2x zal ook aan de start verschijnen in de vertrouwde opstelling. Na de afgelopen twee wedstrijden met invallers te hebben geroeid, zullen Hester en Emma de laatste wedstrijd weer samen gaan vlammen om nog wat plekken te stijgen in de bokaal.

Kortom, het belooft weer een mooi weekend te worden. Jullie zijn uiteraard allemaal uitgenodigd om onze ploegen aan te moedigen!

Met rood-witte groet,

Luc Fey
Competitiecommissaris h.t der M.S.R.V Saurus


Reacties zijn alleen zichtbaar voor ingelogde leden