|

Nabeschouwing Thetis Sprints en ARB

Waarde leden,

De bosbaan heeft er mooi bijgelegen afgelopen weekend en er is hard gestreden door de wedstrijdsectie 2015. TJZ, Dominique samen met Aster van Argo en EJD hebben klassementspunten gepakt op de zaterdag, een prestatie op zichzelf, daar waar zij in een zeer sterk veld aan het vechten zijn. Op zondag hebben EJL, Petra en Kim, TJZ en Dominique het spannend gemaakt in de A-finales en eindigden op respectievelijk de 3e, 2e, 3e en 4e plek.

Uitslagen Thetis Sprints
Afgelast wegens onweer

ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
SAU DO 2- voorwedstrijd 1 [5] 01:52,16 3e
Kim Verschuuren

ARB

zaterdag

ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
SAU DEj 8+ voorwedstrijd 3 [5] 07:00,77 4e
Fleur van Heest
SAU LO 2- voorwedstrijd 2 [1] 07:34,67 5e
Lucas Knooren
SAU LDDev 2x voorwedstrijd 1 [4] 07:36,85 4e
Aster Noord van
SAU LDDev 2x voorwedstrijd 2 [5] 08:14,36 5e
Anne-Aimée Dabekaussen
SAU LN 4+ voorwedstrijd 1 [2] 07:15,56 4e
Thomas Diemel
SAU Dev 4- voorwedstrijd 1 [5] 06:24,61 3e
Gerard van der Velden
SAU DO 2- voorwedstrijd 2 [5] 07:59,55 4e
Petra Custers
SAU Ej 8+ voorwedstrijd 2 [6] 06:10,25 3e
Tijmen Gelsing
SAU DB 1x voorwedstrijd 1 [5] 08:39,60 2e
Annalena Maier
SAU DEj 8+ B-finale [1] 06:49,36 2e
Fleur van Heest
SAU LDDev 2x B-finale [3] 07:42,42 1e
Aster Noord van
SAU LDDev 2x B-finale [5] 08:20,02 4e
Anne-Aimée Dabekaussen
SAU Dev 4- A-finale [6] 06:44,21 5e
Gerard van der Velden
SAU Ej 8+ B-finale [3] 06:18,02 5e
Tijmen Gelsing
SAU DB 1x A-finale [5] 08:51,84 6e
Annalena Maier

zondag

ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
SAU LDN 1x voorwedstrijd 2 [3] 08:35,53 3e
Dominique Vrouwenvelder
SAU DN 2- voorwedstrijd 2 [3] 08:04,47 1e
Petra Custers
SAU DN 1x voorwedstrijd 1 [3] 08:31,86 5e
Annalena Maier
SAU B 8+ voorwedstrijd 1 [4] 06:27,60 4e
Tijmen Gelsing
SAU DB 8+ voorwedstrijd 2 [3] 07:02,74 5e
Fleur van Heest
SAU LDN 2x voorwedstrijd 1 [3] 08:18,61 5e
Anne-Aimée Dabekaussen
SAU LN 2- voorwedstrijd 2 [2] 07:21,28 4e
Lucas Knooren
SAU LDN 1x A-finale [6] 08:25,72 4e
Dominique Vrouwenvelder
SAU N 4- A-finale [4] 06:29,47 3e
Gerard van der Velden
SAU DN 2- A-finale [3] 08:01,97 2e
Petra Custers
SAU LB 4+ A-finale [5] 07:11,60 3e
Thomas Diemel
SAU DB 8+ B-finale [2] 07:02,26 2e
Fleur van Heest

Reacties zijn alleen zichtbaar voor ingelogde leden